sad_pvnDMEs57q

آیا مایلید جدیدترین تخفیف ها و محصولات ، پیش از همه ، برای شما ارسال شود؟

0

چای سیاه


مدیر مدیر /
12 دی 1399

همچیز درباره چای سیاه (black tea) وهرچه باید دانست

چای یا گیاه کاملیاسینسی بوته ای است که از آن تی یا چای بدست می آید . خاستگاه چای به شرق آسیا برمیگردد .آنجا مکانی است که بوته های کاملیا سینسیس رشد میکند و که باگویشهای مختلف با نام چای یا تی نامیده میشود. فرهنگ چای در آن دیار شکل میگیرد و با کمی ذاعقه بیشتر در غرب آن یعنی اروپا و کم کم در کل جهان طرفداران بیشماری پیدا میکند .از 1600 چای وارد اروپا شده و در هلند و انگلیس به اوج طرفداری میرسد .

فرایند چایسازی تبدیل بوتهها به چای سیاه و سبز که دربیشتر مکانها نوع سبزطرفدار پیدا کرد. چشیدن ومرور مزه ها بسیار جالب و گاهی بسیار سخت است اینکه چه مزهای به ذاعقه چه کسی ؟

جواب به این سوال که نظرات مختلف درباره یک فنجان چای میتواد چیز عادی باشد ؟ بله عادی است اگر بدانیم نتهای چشایی که آن طعم خاص را انتخاب میکند برای هر فرد مختلف است و هر فرد میتواند نوعی خاص را بپسندد .

ما در بیشتر وبلاگها اکثر خواص چای سیاه و فواید آن برای بدن که چطور به رفع بیماریهای مزمن یا بسیار خطرناک کمک میکند را خوانده ایم . اینکه چای سیاه پیشگیری کننده اکثر سرطانهاا بیماریهای عفونی و افزایش شادابی پوست میشود . در اینکه باعث افزایش طول عمر میشود، شکی نیست .

آنتی اکسیدان بالا خواص زد باکتریایی و .. این خصوصیات شگفت انگیز یک فنجان از چای سیاه است .

زمانبندی در دم کردن و نوشیدن آن در زمانهای خاص باز بر روی نظرات و کیفیت طرفداران آن تاثیر میگذارد . شما علاقه دارید که صبحها چای سیاه با کمی شکر بنشید و اصلا دوست دارید حتی شکر هم نباشد ولی طعم شیرینی در دهانتان حس کنید . مطمین باشید چای سیاه با این ویژگی داریم .یا شما دوست دارید در هنگام مهمانی طعم و عطر چای تمام خانه را پرکند تا شما به  نوع چای مقابل مهمان بر خود ببالید . البته چای سیاه با این ویژگی هم وجود دارد . 

ما چای سیاه مختلفی را برایتان معرفی کردیم 

چای سیاه صبحانه و بسیار پر طرفدار و چای مهمان  همه اینها در سایت ما موجود است 

 

 

آدرس واتس آپ ما : .www.hatsapp.com

آدرس اینستاگرام ما : www.instagram.com

برای ارسال نظر باید عضو شوید